Kız Kıza Eğlence

Kız Kıza Eğlence

Hayatın ve iş yükünün getirdiği koşullar nedeniyle arkadaşlarımızla zaman geçiremiyoruz. Kız kıza bir araya geldiğiniz zaman yapacak bir şey bulamıyorsanız yazımızda göz atabilirsiniz. Kız kız eğlence alternatifleri ile sizler çok özel zamanlar geçirebilirsiniz.

Kız kıza eğlence yapmak isteyenler için bu yazımızı hazırladık. Kız arkadaşlarınızla muhteşem zamanlarda geçirmek istiyorsanız sizlere vereceğimiz önerilere göz atabilirsiniz.

Tabu Oyunu

Kız kıza eğlenceli zamanlar geçirmek isterseniz Tabu oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyun özellikle kız arkadaşlarla oynandığında daha eğlenceli duruma geliyor. İkili gruplar halinde ayrılın ve birbirinize en yakın hissettiğiniz arkadaşlarınızı seçin. Tabu oyunu sizi hem eğlendirecek hem de güldürecektir.

Eğlenceli Makyajlar Yapın

Kız kıza yapılacak en eğlenceli aktivitelerden biri de makyaj yapmaktadır. Sıradan makyajları tamamen unutun. Kura çekerek birbirinize komik makyajlar yapmaya çalışın. Bu aktivite ile oldukça eğleneceksiniz.

Gece Dışarı Çıkın

Uzun zamandır kız kıza beraber bir şeyler yapmıyorsanız mutlaka gece dışarı çıkmanız gerekir. Eğlence mekanlarını ziyaret ederek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle canlı müziğin olduğu eğlence mekanları sizleri daha da yakınlaştıracaktır.

Kadınların Bekarlığa Veda Partisi İçin Öneriler

Bekarlığa veda partisi konseptleri kız kıza eğlencelerde sıklıkla tercih ediliyor. Bu partiyi yapmadan önce iyi bir hazırlık süreci geçirmeniz gerekir. Organizasyonda bekarlığa veda partisi aksesuarlarını kullanabilirsiniz.

Hazırlık Süreci

Organizasyonu oluşturmadan önce mutlaka bir planınız olsun. Evde yapılabilecek kızlar gecesinde rahat etmek için pijama tercih edebilirsiniz. Pijama giydiğiniz için partinizi ‘Pijama partisi’ olarak belirlemenize gerek yoktur. Parti içerisinde yapacağınız etkinlikler tamamen size kalmış. Parti sırasında birbirinden güzel içecekler hazırlayarak eğlenebilirsiniz. Kız kıza eğlenirken arkadaşlarınızla doyasıya sohbet edebilirsiniz. Bu birbirinizi dinleyerek destek olabilirsiniz.

Oluşturmak istediğiniz organizasyona uygun olacak şekilde liste oluşturabilirsiniz. Partileriniz için dekor planlıyorsanız bunları da listenize eklemeniz gerekir. Kız kıza eğlenceli partiler oluşturarak zihninizi meşgul eden problemlerden kurtulabilirsiniz.

Evde Bekarlığa Veda Partisi

Pijama partilerinin keyifli hale gelmesini sağlayan evde bekarlığa veda partisi seçeneğini düşünebilirsiniz. Evinizi güzelce süsledikten sonra pijamalarınızı giyip, arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz. Bekarlığa veda partisinde aksesuarlar son derce önemlidir. Partide damadın fotoğrafından yapılan maskelerde geceye renk katacaktır. Partide balonda Kullanabilirsiniz.

SPA’da Bekarlığa Veda Partisi

Kız kıza yapılacak en keyifli etkinlikler arasında SPA’lar geliyor. Arkadaşlarınızla beraber bakım yaptırmak sizleri oldukça eğlendirebilir. Bekarlığa veda partinizi SPA konseptli seçerek gününüzü çok özel bir hale getirebilirsiniz.

Güzellik merkezi ya da SPA salonu ile anlaşarak süsleme yapabilirsiniz. Düğün öncesi bakım arkadaşlarını da son derece memnun edecektir.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi

Düğünden önce, kız kıza, doyasıya eğleneceğiniz bekarlığa veda partilerini yatta kutlayabilirsiniz. Samimi arkadaş grubunuzla keyifli bir organizasyon yapmak istiyorsanız yatları tercih edebilirsiniz. Yat içerisinde dans, müzik ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Canlı DJ ve dansçıları partiye ekleyebilirsiniz. Yatta bekarlığa veda süsleri de ortama hareketlilik katacaktır.

Barda Bekarlığa Veda Partisi

Kız kıza eğlencelerde dışarı çıkmak en çok tercih edilen organizasyonlardan bir tanesidir. Sınırsızca eğlenmek için mekanları ziyaret edebilirsiniz. Dansçılarının yer aldığı mekanlar, kız kıza eğlenilecek ideal yerlerdir.  Karaoke kız kıza eğlence partileri için alternatif eğlencelerden bir tanesidir. Arkadaşlarınla beraber şarkılar söyleyerek oldukça komik zamanlar geçirebilirsiniz. Gece boyunca sizi yormayacak kısa topuklu ayakkabılar giymeye özen göstermelisiniz. Eğlence mekanlarında yapılacak bekarlığa veda hediyeleri de organizasyona uyumlu olmalıdır.

Havuz Başı Bekarlığa Veda Partisi

Deniz ya da havuz kenarında yapılan bekarlığa veda partileri günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği organizasyonlardan bir tanesidir. Bu tip partilerde genellikle gelin beyaz ve arkadaşları farklı renkte mayolar giyerek eğlencenin tadını çıkarıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir